https://www.racefacer.com
https://www.racefacer.com/cz
English
Български
Español
Deutsch
Русский
Italiano
Serbian
Greek
Czech
Français
Polski
DOMŮ
O NÁS
ŽEBŘÍČEK
TRATĚ
Hledat výsledky:
0 Lidé
Zobrazit všechny výsledky
Začít Závodit Teď!
Přihlásit
nebo
Registrovat
Zde
Home
O nás
žebříček
Tratě
Přihlásit nyní
Registrovat nyní!
We are always there, we always fight, we never give up...that’s why we are here.
Michael Schumacher
Racer
Benas Damoševičius
Vilnius, Lithuania
6-10
88.18 lbs
Share
Sdílet profil
2,327.77 Km
Vzdálenost
61:36
Hodiny ježdění
Oblíbené tratě:
Kartlandas Vilnius
Přidat jak přítele
Není přítel
Profil
Výsledky
Přátelé
Galerie
Jízdy
#1 / 2
Share
1 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:47.240
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
04/30/2024
V 18:16 h
Výsledky
1
st place
Benas Damoševičius
00:47.240
30.04.2024
2
.
Gabrielius Klupšas
00:51.668
30.04.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Benas Damoševičius
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
Vedoucí
-
00:47.240
2
Gabrielius Klupšas
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
04.428
04.428
00:51.668
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:49.494
2
Kolo 2
-
-
-
00:48.508
3
Kolo 3
-
-
-
00:48.594
4
Kolo 4
-
-
-
00:48.558
5
Kolo 5
-
-
-
00:49.068
6
Kolo 6
-
-
-
00:47.329
7
Kolo 7
-
-
-
00:48.563
8
Kolo 8
-
-
-
00:48.090
9
Kolo 9
-
-
-
00:47.240
10
Kolo 10
-
-
-
00:47.728
11
Návrat do depa
Zavřít
#4 / 7
Share
4 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:53.152
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
04/28/2024
V 12:33 h
Výsledky
1
st place
Nojus Pukelis
00:52.994
28.04.2024
2
.
Šarūnas Armanavičius
00:52.761
28.04.2024
3
.
Dominykas Bagdonas MICRO
00:53.348
28.04.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Nejrychlejší kolo
1
Nojus Pukelis
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
Vedoucí
-
00:52.994
2
Šarūnas Armanavičius
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
00.197
00.197
00:52.761
3
Dominykas Bagdonas MICRO
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
03.806
03.609
00:53.348
4
Benas Damoševičius
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
04.049
00.243
00:53.152
5
Rokas Brokorius MINI
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
04.308
00.259
00:52.684
6
Vladislav Vilkickij
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
34.998
30.690
00:55.568
7
Timas Rimas
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
35.359
00.361
00:55.609
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:55.201
2
Kolo 2
-
-
-
00:53.509
3
Kolo 3
-
-
-
00:56.386
4
Kolo 4
-
-
-
00:54.063
5
Kolo 5
-
-
-
00:53.944
6
Kolo 6
-
-
-
00:53.152
7
Kolo 7
-
-
-
00:54.352
8
Kolo 8
-
-
-
00:53.386
9
Kolo 9
-
-
-
00:53.561
10
Kolo 10
-
-
-
00:53.483
11
Návrat do depa
Zavřít
#5 / 7
Share
5 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:53.664
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
04/28/2024
V 11:37 h
Výsledky
1
st place
Rokas Brokorius MINI
00:52.523
28.04.2024
2
.
Dominykas Bagdonas MICRO
00:52.966
28.04.2024
3
.
Šarūnas Armanavičius
00:52.958
28.04.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Nejrychlejší kolo
1
Rokas Brokorius MINI
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
Vedoucí
-
00:52.523
2
Dominykas Bagdonas MICRO
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
00.503
00.503
00:52.966
3
Šarūnas Armanavičius
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
00.665
00.162
00:52.958
4
Nojus Pukelis
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
0-1.00-559
-
00:52.877
5
Benas Damoševičius
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
08.831
09.390
00:53.664
6
Vladislav Vilkickij
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
30.207
21.376
00:55.867
7
Timas Rimas
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
31.275
01.068
00:55.976
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:57.159
2
Kolo 2
-
-
-
00:53.664
3
Kolo 3
-
-
-
00:53.891
4
Kolo 4
-
-
-
00:56.547
5
Kolo 5
-
-
-
00:54.633
6
Kolo 6
-
-
-
00:54.290
7
Kolo 7
-
-
-
00:54.141
8
Kolo 8
-
-
-
00:54.550
9
Kolo 9
-
-
-
00:55.182
10
Návrat do depa
Zavřít
#2 / 7
Share
2 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:55.273
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
04/28/2024
V 10:48 h
Výsledky
1
st place
Dominykas Bagdonas MICRO
00:54.378
28.04.2024
2
.
Benas Damoševičius
00:55.273
28.04.2024
3
.
Azuolas Anglickis
00:57.372
28.04.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Dominykas Bagdonas MICRO
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
Vedoucí
-
00:54.378
2
Benas Damoševičius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
00.895
00.895
00:55.273
3
Azuolas Anglickis
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
02.994
02.099
00:57.372
4
Gabrielius Derencius
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
03.189
00.195
00:57.567
5
Dominykas Vilnius
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
03.947
00.758
00:58.325
6
Domas Polka
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
05.148
01.201
00:59.526
7
Gabrielius Klupšas
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
05.565
00.417
00:59.943
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:57.151
2
Kolo 2
-
-
-
00:56.637
3
Kolo 3
-
-
-
00:56.105
4
Kolo 4
-
-
-
00:55.770
5
Kolo 5
-
-
-
01:05.004
6
Kolo 6
-
-
-
00:57.716
7
Kolo 7
-
-
-
00:55.273
8
Kolo 8
-
-
-
00:55.881
9
Návrat do depa
Zavřít
#7 / 13
Share
7 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:58.943
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
04/28/2024
V 10:06 h
Výsledky
1
st place
Adomas Cincikas
00:53.330
28.04.2024
2
.
Igor Labutin
00:54.559
28.04.2024
3
.
Augustas Pimpe
00:57.025
28.04.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Adomas Cincikas
11 Kola - SR4
SR4
11
Vedoucí
-
00:53.330
2
Igor Labutin
11 Kola - SR4
SR4
11
01.229
01.229
00:54.559
3
Augustas Pimpe
10 Kola - SR4
SR4
10
03.695
02.466
00:57.025
4
Rokas Brokorius MINI
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
04.082
00.387
00:57.412
5
Dominykas Bagdonas MICRO
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
04.455
00.373
00:57.785
6
Šarūnas Armanavičius
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
04.811
00.356
00:58.141
7
Benas Damoševičius
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
05.613
00.802
00:58.943
8
Vladislav Vilkickij
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
06.042
00.429
00:59.372
9
Timas Rimas
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
07.184
01.142
01:00.514
10
Gabrielius Derencius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
08.584
01.400
01:01.914
11
Dominykas Vilnius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
08.924
00.340
01:02.254
12
Azuolas Anglickis
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
09.098
00.174
01:02.428
13
Gabrielius Klupšas
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
10.772
01.674
01:04.102
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
01:01.367
2
Kolo 2
-
-
-
01:25.976
3
Kolo 3
-
-
-
01:01.351
4
Kolo 4
-
-
-
01:01.653
5
Kolo 5
-
-
-
01:01.324
6
Kolo 6
-
-
-
00:59.422
7
Kolo 7
-
-
-
00:59.848
8
Kolo 8
-
-
-
00:58.943
9
Kolo 9
-
-
-
00:59.162
10
Návrat do depa
Zavřít
#4 / 8
Share
4 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
01:02.013
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
04/28/2024
V 09:39 h
Výsledky
1
st place
Rokas Brokorius MINI
01:01.276
28.04.2024
2
.
Dominykas Bagdonas MICRO
01:01.367
28.04.2024
3
.
Šarūnas Armanavičius
01:01.494
28.04.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Rokas Brokorius MINI
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
Vedoucí
-
01:01.276
2
Dominykas Bagdonas MICRO
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
00.091
00.091
01:01.367
3
Šarūnas Armanavičius
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
00.218
00.127
01:01.494
4
Benas Damoševičius
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
00.737
00.519
01:02.013
5
Timas Rimas
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
02.340
01.603
01:03.616
6
Dominykas Vilnius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
05.823
03.483
01:07.099
7
Gabrielius Derencius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
05.989
00.166
01:07.265
8
Gabrielius Klupšas
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
06.830
00.841
01:08.106
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
01:06.037
2
Kolo 2
-
-
-
01:05.466
3
Kolo 3
-
-
-
01:04.031
4
Kolo 4
-
-
-
01:03.239
5
Kolo 5
-
-
-
01:03.764
6
Kolo 6
-
-
-
01:02.788
7
Kolo 7
-
-
-
01:02.316
8
Kolo 8
-
-
-
01:04.837
9
Kolo 9
-
-
-
01:02.013
10
Návrat do depa
Zavřít
#1 / 4
Share
1 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:47.000
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
04/23/2024
V 18:43 h
Výsledky
1
st place
Benas Damoševičius
00:47.000
23.04.2024
2
.
Šarūnas Armanavičius
00:47.272
23.04.2024
3
.
Dominykas Vilnius
00:49.656
23.04.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Benas Damoševičius
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
Vedoucí
-
00:47.000
2
Šarūnas Armanavičius
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
00.272
00.272
00:47.272
3
Dominykas Vilnius
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
02.656
02.384
00:49.656
4
Gabrielius Klupšas
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
06.956
04.300
00:53.956
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:57.877
2
Kolo 2
-
-
-
00:48.865
3
Kolo 3
-
-
-
00:48.463
4
Kolo 4
-
-
-
00:48.058
5
Kolo 5
-
-
-
00:47.814
6
Kolo 6
-
-
-
01:15.309
7
Kolo 7
-
-
-
00:48.298
8
Kolo 8
-
-
-
00:47.509
9
Kolo 9
-
-
-
00:47.392
10
Kolo 10
-
-
-
00:47.000
11
Kolo 11
-
-
-
00:47.512
12
Návrat do depa
Zavřít
#2 / 4
Share
2 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:47.060
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
04/23/2024
V 18:15 h
Výsledky
1
st place
Šarūnas Armanavičius
00:46.857
23.04.2024
2
.
Benas Damoševičius
00:47.060
23.04.2024
3
.
Dominykas Vilnius
00:48.685
23.04.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Šarūnas Armanavičius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
Vedoucí
-
00:46.857
2
Benas Damoševičius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
00.203
00.203
00:47.060
3
Dominykas Vilnius
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
01.828
01.625
00:48.685
4
Gabrielius Klupšas
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
04.156
02.328
00:51.013
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:52.683
2
Kolo 2
-
-
-
00:49.457
3
Kolo 3
-
-
-
00:48.538
4
Kolo 4
-
-
-
00:48.301
5
Kolo 5
-
-
-
00:47.931
6
Kolo 6
-
-
-
00:47.586
7
Kolo 7
-
-
-
00:47.340
8
Kolo 8
-
-
-
00:47.218
9
Kolo 9
-
-
-
00:47.060
10
Kolo 10
-
-
-
00:47.432
11
Kolo 11
-
-
-
00:47.243
12
Kolo 12
-
-
-
00:47.582
13
Návrat do depa
Zavřít
#1 / 3
Share
1 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:46.594
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
04/09/2024
V 18:42 h
Výsledky
1
st place
Benas Damoševičius
00:46.594
09.04.2024
2
.
Šarūnas Armanavičius
00:46.861
09.04.2024
3
.
Dominykas Vilnius
00:48.133
09.04.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Benas Damoševičius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
Vedoucí
-
00:46.594
2
Šarūnas Armanavičius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
00.267
00.267
00:46.861
3
Dominykas Vilnius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
01.539
01.272
00:48.133
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:50.377
2
Kolo 2
-
-
-
00:48.538
3
Kolo 3
-
-
-
00:47.911
4
Kolo 4
-
-
-
00:48.238
5
Kolo 5
-
-
-
00:46.594
6
Kolo 6
-
-
-
00:47.788
7
Kolo 7
-
-
-
00:47.630
8
Kolo 8
-
-
-
00:47.588
9
Kolo 9
-
-
-
00:47.236
10
Kolo 10
-
-
-
00:47.377
11
Kolo 11
-
-
-
00:49.975
12
Kolo 12
-
-
-
00:47.775
13
Návrat do depa
Zavřít
#3 / 7
Share
3 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:47.744
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
03/26/2024
V 18:31 h
Výsledky
1
st place
Dominykas Bagdonas MICRO
00:46.886
26.03.2024
2
.
Rokas Brokorius MINI
00:47.560
26.03.2024
3
.
Benas Damoševičius
00:47.744
26.03.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Dominykas Bagdonas MICRO
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
Vedoucí
-
00:46.886
2
Rokas Brokorius MINI
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
00.674
00.674
00:47.560
3
Benas Damoševičius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
00.858
00.184
00:47.744
4
Simonas Jurgelionis
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
02.869
02.011
00:49.755
5
Dominykas Vilnius
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
03.341
00.472
00:50.227
6
Gabrielius Klupšas
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
04.688
01.347
00:51.574
7
Tomas Daunoravicius MINI
1 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
1
0-47.00-886
0-52.00-574
-
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:51.930
2
Kolo 2
-
-
-
00:49.649
3
Kolo 3
-
-
-
00:49.703
4
Kolo 4
-
-
-
00:48.874
5
Kolo 5
-
-
-
00:48.565
6
Kolo 6
-
-
-
00:50.289
7
Kolo 7
-
-
-
00:48.001
8
Kolo 8
-
-
-
00:47.744
9
Kolo 9
-
-
-
00:48.279
10
Kolo 10
-
-
-
00:47.783
11
Kolo 11
-
-
-
00:48.363
12
Kolo 12
-
-
-
00:47.760
13
Návrat do depa
Zavřít
#3 / 7
Share
3 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:48.897
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
03/26/2024
V 18:06 h
Výsledky
1
st place
Dominykas Bagdonas MICRO
00:47.426
26.03.2024
2
.
Rokas Brokorius MINI
00:48.014
26.03.2024
3
.
Benas Damoševičius
00:48.897
26.03.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Dominykas Bagdonas MICRO
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
Vedoucí
-
00:47.426
2
Rokas Brokorius MINI
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
00.588
00.588
00:48.014
3
Benas Damoševičius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
01.471
00.883
00:48.897
4
Dominykas Vilnius
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
02.577
01.106
00:50.003
5
Simonas Jurgelionis
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
02.973
00.396
00:50.399
6
Gabrielius Klupšas
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
04.535
01.562
00:51.961
7
Tomas Daunoravicius MINI
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
09.261
04.726
00:56.687
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:54.248
2
Kolo 2
-
-
-
00:51.232
3
Kolo 3
-
-
-
00:49.970
4
Kolo 4
-
-
-
00:49.865
5
Kolo 5
-
-
-
00:49.699
6
Kolo 6
-
-
-
00:49.515
7
Kolo 7
-
-
-
00:49.304
8
Kolo 8
-
-
-
00:49.035
9
Kolo 9
-
-
-
00:49.062
10
Kolo 10
-
-
-
00:48.897
11
Kolo 11
-
-
-
00:48.907
12
Kolo 12
-
-
-
00:49.630
13
Návrat do depa
Zavřít
#2 / 6
Share
2 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
01:05.488
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
03/12/2024
V 18:39 h
Výsledky
1
st place
Dominykas Bagdonas MICRO
01:03.498
12.03.2024
2
.
Benas Damoševičius
01:05.488
12.03.2024
3
.
Šarūnas Armanavičius
01:05.526
12.03.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Dominykas Bagdonas MICRO
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
Vedoucí
-
01:03.498
2
Benas Damoševičius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
01.990
01.990
01:05.488
3
Šarūnas Armanavičius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
02.028
00.038
01:05.526
4
Dominykas Vilnius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
03.199
01.171
01:06.697
5
Gabrielius Klupšas
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
09.591
06.392
01:13.089
6
Tomas Daunoravicius MINI
5 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
5
12.387
02.796
01:15.885
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
01:08.613
2
Kolo 2
-
-
-
01:06.697
3
Kolo 3
-
-
-
01:07.047
4
Kolo 4
-
-
-
01:05.488
5
Kolo 5
-
-
-
01:13.693
6
Kolo 6
-
-
-
01:05.821
7
Kolo 7
-
-
-
01:06.787
8
Kolo 8
-
-
-
01:11.125
9
Návrat do depa
Zavřít
#2 / 6
Share
2 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
01:05.191
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
03/12/2024
V 18:15 h
Výsledky
1
st place
Dominykas Bagdonas MICRO
01:03.572
12.03.2024
2
.
Benas Damoševičius
01:05.191
12.03.2024
3
.
Šarūnas Armanavičius
01:05.602
12.03.2024
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Dominykas Bagdonas MICRO
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
Vedoucí
-
01:03.572
2
Benas Damoševičius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
01.619
01.619
01:05.191
3
Šarūnas Armanavičius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
02.030
00.411
01:05.602
4
Dominykas Vilnius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
03.341
01.311
01:06.913
5
Gabrielius Klupšas
7 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
7
06.816
03.475
01:10.388
6
Tomas Daunoravicius MINI
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
10.275
03.459
01:13.847
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
01:13.294
2
Kolo 2
-
-
-
01:08.743
3
Kolo 3
-
-
-
01:06.732
4
Kolo 4
-
-
-
01:06.324
5
Kolo 5
-
-
-
01:07.279
6
Kolo 6
-
-
-
01:05.191
7
Kolo 7
-
-
-
01:08.902
8
Kolo 8
-
-
-
01:11.209
9
Návrat do depa
Zavřít
#2 / 6
Share
2 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:54.765
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
10/15/2023
V 13:16 h
Výsledky
1
st place
Majus Saladunas
00:55.807
15.10.2023
2
.
Benas Damoševičius
00:54.765
15.10.2023
3
.
Normantas Arvasevičius MICRO
00:55.521
15.10.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Nejrychlejší kolo
1
Majus Saladunas
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
Vedoucí
-
00:55.807
2
Benas Damoševičius
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
02.824
02.824
00:54.765
3
Normantas Arvasevičius MICRO
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
03.374
00.550
00:55.521
4
Vladislav Vilkickij
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
35.199
31.825
00:57.391
5
Emilija Karaleviciute
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
38.602
03.403
00:55.863
6
Arijus Repšys
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
63.769
25.167
00:59.758
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
01:07.954
2
Kolo 2
-
-
-
00:54.765
3
Kolo 3
-
-
-
00:56.865
4
Kolo 4
-
-
-
01:05.646
5
Kolo 5
-
-
-
01:05.835
6
Kolo 6
-
-
-
01:05.419
7
Kolo 7
-
-
-
01:06.411
8
Kolo 8
-
-
-
01:06.388
9
Kolo 9
-
-
-
01:06.581
10
Návrat do depa
Zavřít
#4 / 6
Share
4 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:54.473
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
10/15/2023
V 12:30 h
Výsledky
1
st place
Nojus Pukelis
00:54.095
15.10.2023
2
.
Majus Saladunas
00:54.568
15.10.2023
3
.
Normantas Arvasevičius MICRO
00:55.103
15.10.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Nejrychlejší kolo
1
Nojus Pukelis
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
Vedoucí
-
00:54.095
2
Majus Saladunas
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
00.633
00.633
00:54.568
3
Normantas Arvasevičius MICRO
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
01.602
00.969
00:55.103
4
Benas Damoševičius
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
01.879
00.277
00:54.473
5
Emilija Karaleviciute
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
19.438
17.559
00:56.860
6
Arijus Repšys
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
39.716
20.278
00:59.584
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
01:07.345
2
Kolo 2
-
-
-
01:07.777
3
Kolo 3
-
-
-
01:06.910
4
Kolo 4
-
-
-
00:54.473
5
Kolo 5
-
-
-
00:55.038
6
Kolo 6
-
-
-
01:06.431
7
Kolo 7
-
-
-
01:06.943
8
Návrat do depa
Zavřít
#4 / 6
Share
4 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
01:06.384
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
10/15/2023
V 12:00 h
Výsledky
1
st place
Rokas Brokorius MINI
01:05.445
15.10.2023
2
.
Domas Karalevicius
01:05.459
15.10.2023
3
.
Normantas Arvasevičius MICRO
01:06.312
15.10.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Rokas Brokorius MINI
7 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
7
Vedoucí
-
01:05.445
2
Domas Karalevicius
7 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
7
00.014
00.014
01:05.459
3
Normantas Arvasevičius MICRO
6 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
6
00.867
00.853
01:06.312
4
Benas Damoševičius
6 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
6
00.939
00.072
01:06.384
5
Nojus Pukelis
6 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
6
01.492
00.553
01:06.937
6
Emilija Karaleviciute
6 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
6
03.398
01.906
01:08.843
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
01:06.970
2
Kolo 2
-
-
-
01:06.712
3
Kolo 3
-
-
-
01:06.750
4
Kolo 4
-
-
-
01:06.669
5
Kolo 5
-
-
-
01:06.384
6
Návrat do depa
Zavřít
#3 / 5
Share
3 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:49.953
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
10/10/2023
V 19:54 h
Výsledky
1
st place
Dominykas Bagdonas MICRO
00:48.356
10.10.2023
2
.
Šarūnas Armanavičius
00:48.530
10.10.2023
3
.
Benas Damoševičius
00:49.953
10.10.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Dominykas Bagdonas MICRO
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
Vedoucí
-
00:48.356
2
Šarūnas Armanavičius
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
00.174
00.174
00:48.530
3
Benas Damoševičius
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
01.597
01.423
00:49.953
4
Kristijonas Andriukaitis MINI
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
01.813
00.216
00:50.169
5
Oskaras Guoga MINI
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
05.102
03.289
00:53.458
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:54.077
2
Kolo 2
-
-
-
00:53.163
3
Kolo 3
-
-
-
00:52.956
4
Kolo 4
-
-
-
00:52.265
5
Kolo 5
-
-
-
00:51.830
6
Kolo 6
-
-
-
00:51.435
7
Kolo 7
-
-
-
00:51.659
8
Kolo 8
-
-
-
00:53.116
9
Kolo 9
-
-
-
00:53.065
10
Kolo 10
-
-
-
01:06.876
11
Kolo 11
-
-
-
00:49.953
12
Návrat do depa
Zavřít
#3 / 5
Share
3 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:52.186
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
10/10/2023
V 19:30 h
Výsledky
1
st place
Dominykas Bagdonas MICRO
00:51.302
10.10.2023
2
.
Šarūnas Armanavičius
00:52.109
10.10.2023
3
.
Benas Damoševičius
00:52.186
10.10.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Dominykas Bagdonas MICRO
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
Vedoucí
-
00:51.302
2
Šarūnas Armanavičius
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
00.807
00.807
00:52.109
3
Benas Damoševičius
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
00.884
00.077
00:52.186
4
Kristijonas Andriukaitis MINI
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
01.361
00.477
00:52.663
5
Oskaras Guoga MINI
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
04.450
03.089
00:55.752
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:58.803
2
Kolo 2
-
-
-
01:00.214
3
Kolo 3
-
-
-
00:56.407
4
Kolo 4
-
-
-
00:54.748
5
Kolo 5
-
-
-
00:54.046
6
Kolo 6
-
-
-
00:53.877
7
Kolo 7
-
-
-
00:54.013
8
Kolo 8
-
-
-
00:53.805
9
Kolo 9
-
-
-
00:53.471
10
Kolo 10
-
-
-
00:52.186
11
Návrat do depa
Zavřít
#6 / 9
Share
6 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:39.417
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
07/16/2023
V 12:40 h
Výsledky
1
st place
Domas Karalevicius
00:38.976
16.07.2023
2
.
Dominykas Bagdonas MICRO
00:39.045
16.07.2023
3
.
Šarūnas Armanavičius
00:38.750
16.07.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Nejrychlejší kolo
1
Domas Karalevicius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
Vedoucí
-
00:38.976
2
Dominykas Bagdonas MICRO
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
00.528
00.528
00:39.045
3
Šarūnas Armanavičius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
08.186
07.658
00:38.750
4
Laurynas Karalevicius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
09.743
01.557
00:38.790
5
Nojus Pukelis
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
16.140
06.397
00:38.909
6
Benas Damoševičius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
19.204
03.064
00:39.417
7
Emilija Karaleviciute
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
19.527
00.323
00:39.628
8
Adomas Lipinskis
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
25.721
06.194
00:39.743
9
Vladislav Vilkickij
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
+1 kola
-
00:41.650
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:47.354
2
Kolo 2
-
-
-
00:47.194
3
Kolo 3
-
-
-
00:39.417
4
Kolo 4
-
-
-
00:46.913
5
Kolo 5
-
-
-
00:46.990
6
Kolo 6
-
-
-
00:47.095
7
Kolo 7
-
-
-
00:46.993
8
Kolo 8
-
-
-
00:47.079
9
Kolo 9
-
-
-
00:46.883
10
Kolo 10
-
-
-
00:46.669
11
Kolo 11
-
-
-
00:46.908
12
Kolo 12
-
-
-
00:46.998
13
Kolo 13
-
-
-
00:46.911
14
Návrat do depa
Zavřít
#6 / 9
Share
6 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:39.240
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
07/16/2023
V 12:08 h
Výsledky
1
st place
Domas Karalevicius
00:39.362
16.07.2023
2
.
Dominykas Bagdonas MICRO
00:38.644
16.07.2023
3
.
Laurynas Karalevicius
00:38.278
16.07.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Nejrychlejší kolo
1
Domas Karalevicius
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
Vedoucí
-
00:39.362
2
Dominykas Bagdonas MICRO
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
01.416
01.416
00:38.644
3
Laurynas Karalevicius
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
02.195
00.779
00:38.278
4
Šarūnas Armanavičius
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
06.376
04.181
00:38.707
5
Nojus Pukelis
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
14.783
08.407
00:39.764
6
Benas Damoševičius
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
15.247
00.464
00:39.240
7
Adomas Lipinskis
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
18.299
03.052
00:41.551
8
Emilija Karaleviciute
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
20.399
02.100
00:40.351
9
Vladislav Vilkickij
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
43.414
23.015
00:42.904
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:47.711
2
Kolo 2
-
-
-
00:47.189
3
Kolo 3
-
-
-
00:47.295
4
Kolo 4
-
-
-
00:47.116
5
Kolo 5
-
-
-
00:46.880
6
Kolo 6
-
-
-
00:39.240
7
Kolo 7
-
-
-
00:46.506
8
Kolo 8
-
-
-
00:46.930
9
Kolo 9
-
-
-
00:46.747
10
Kolo 10
-
-
-
00:47.081
11
Návrat do depa
Zavřít
#7 / 9
Share
7 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:46.920
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
07/16/2023
V 11:40 h
Výsledky
1
st place
Dominykas Bagdonas MICRO
00:45.382
16.07.2023
2
.
Domas Karalevicius
00:45.478
16.07.2023
3
.
Šarūnas Armanavičius
00:45.797
16.07.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Dominykas Bagdonas MICRO
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
Vedoucí
-
00:45.382
2
Domas Karalevicius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
00.096
00.096
00:45.478
3
Šarūnas Armanavičius
10 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
10
00.415
00.319
00:45.797
4
Laurynas Karalevicius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
00.478
00.063
00:45.860
5
Nojus Pukelis
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
01.094
00.616
00:46.476
6
Adomas Lipinskis
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
01.157
00.063
00:46.539
7
Benas Damoševičius
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
01.538
00.381
00:46.920
8
Emilija Karaleviciute
9 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
9
02.278
00.740
00:47.660
9
Vladislav Vilkickij
8 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
8
02.756
00.478
00:48.138
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:49.436
2
Kolo 2
-
-
-
00:47.361
3
Kolo 3
-
-
-
00:47.448
4
Kolo 4
-
-
-
00:47.294
5
Kolo 5
-
-
-
00:47.390
6
Kolo 6
-
-
-
00:47.079
7
Kolo 7
-
-
-
00:46.975
8
Kolo 8
-
-
-
00:46.920
9
Návrat do depa
Zavřít
#7 / 7
Share
7 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:39.712
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
07/16/2023
V 10:59 h
Výsledky
1
st place
Laurynas Karalevicius
00:38.068
16.07.2023
2
.
Dominykas Bagdonas MICRO
00:38.551
16.07.2023
3
.
Domas Karalevicius
00:38.634
16.07.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Laurynas Karalevicius
15 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
15
Vedoucí
-
00:38.068
2
Dominykas Bagdonas MICRO
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
00.483
00.483
00:38.551
3
Domas Karalevicius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
00.566
00.083
00:38.634
4
Nojus Pukelis
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
00.990
00.424
00:39.058
5
Šarūnas Armanavičius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
01.018
00.028
00:39.086
6
Emilija Karaleviciute
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
01.377
00.359
00:39.445
7
Benas Damoševičius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
01.644
00.267
00:39.712
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:50.434
2
Kolo 2
-
-
-
00:49.646
3
Kolo 3
-
-
-
00:42.399
4
Kolo 4
-
-
-
00:40.414
5
Kolo 5
-
-
-
00:48.166
6
Kolo 6
-
-
-
00:40.658
7
Kolo 7
-
-
-
00:47.782
8
Kolo 8
-
-
-
00:40.266
9
Kolo 9
-
-
-
00:39.712
10
Kolo 10
-
-
-
00:47.954
11
Kolo 11
-
-
-
00:40.318
12
Kolo 12
-
-
-
00:47.700
13
Kolo 13
-
-
-
00:40.098
14
Návrat do depa
Zavřít
#5 / 7
Share
5 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:39.625
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
07/16/2023
V 10:36 h
Výsledky
1
st place
Domas Karalevicius
00:38.569
16.07.2023
2
.
Laurynas Karalevicius
00:38.936
16.07.2023
3
.
Dominykas Bagdonas MICRO
00:39.007
16.07.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Domas Karalevicius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
Vedoucí
-
00:38.569
2
Laurynas Karalevicius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
00.367
00.367
00:38.936
3
Dominykas Bagdonas MICRO
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
00.438
00.071
00:39.007
4
Šarūnas Armanavičius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
01.019
00.581
00:39.588
5
Benas Damoševičius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
01.056
00.037
00:39.625
6
Emilija Karaleviciute
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
01.764
00.708
00:40.333
7
Adomas Lipinskis
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
08.398
06.634
00:46.967
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:50.178
2
Kolo 2
-
-
-
00:48.016
3
Kolo 3
-
-
-
00:41.157
4
Kolo 4
-
-
-
00:47.507
5
Kolo 5
-
-
-
00:39.756
6
Kolo 6
-
-
-
00:40.146
7
Kolo 7
-
-
-
00:47.323
8
Kolo 8
-
-
-
00:39.625
9
Kolo 9
-
-
-
00:47.999
10
Kolo 10
-
-
-
00:40.178
11
Kolo 11
-
-
-
00:39.806
12
Kolo 12
-
-
-
00:40.109
13
Kolo 13
-
-
-
00:47.504
14
Návrat do depa
Zavřít
#4 / 8
Share
4 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:41.462
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
07/16/2023
V 10:11 h
Výsledky
1
st place
Domas Karalevicius
00:39.345
16.07.2023
2
.
Dominykas Bagdonas MICRO
00:39.490
16.07.2023
3
.
Šarūnas Armanavičius
00:40.475
16.07.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Čas
1
Domas Karalevicius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
Vedoucí
-
00:39.345
2
Dominykas Bagdonas MICRO
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
00.145
00.145
00:39.490
3
Šarūnas Armanavičius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
01.130
00.985
00:40.475
4
Benas Damoševičius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
02.117
00.987
00:41.462
5
Emilija Karaleviciute
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
02.442
00.325
00:41.787
6
Vladislav Vilkickij
12 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
12
05.014
02.572
00:44.359
7
Laurynas Karalevicius
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
07.062
02.048
00:46.407
8
Nojus Pukelis
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
07.802
00.740
00:47.147
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:55.613
2
Kolo 2
-
-
-
00:50.222
3
Kolo 3
-
-
-
00:49.279
4
Kolo 4
-
-
-
00:54.232
5
Kolo 5
-
-
-
00:48.804
6
Kolo 6
-
-
-
00:48.735
7
Kolo 7
-
-
-
00:48.860
8
Kolo 8
-
-
-
00:48.291
9
Kolo 9
-
-
-
00:48.282
10
Kolo 10
-
-
-
00:48.137
11
Kolo 11
-
-
-
00:48.066
12
Kolo 12
-
-
-
00:41.462
13
Návrat do depa
Zavřít
#4 / 6
Share
4 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:40.303
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
06/11/2023
V 14:11 h
Výsledky
1
st place
Adomas Lipinskis
00:39.721
11.06.2023
2
.
dovydas byckovskis
00:39.338
11.06.2023
3
.
Herkus Abromavičius
00:40.563
11.06.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Nejrychlejší kolo
1
Adomas Lipinskis
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
Vedoucí
-
00:39.721
2
dovydas byckovskis
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
03.356
03.356
00:39.338
3
Herkus Abromavičius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
06.381
03.025
00:40.563
4
Benas Damoševičius
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
14.479
08.098
00:40.303
5
Vladislav Vilkickij
14 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
14
43.383
28.904
00:41.701
6
Emilija Karaleviciute
13 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
13
+1 kola
-
00:40.826
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:48.860
2
Kolo 2
-
-
-
00:48.139
3
Kolo 3
-
-
-
00:47.986
4
Kolo 4
-
-
-
00:40.303
5
Kolo 5
-
-
-
00:47.348
6
Kolo 6
-
-
-
00:47.058
7
Kolo 7
-
-
-
00:47.333
8
Kolo 8
-
-
-
00:47.046
9
Kolo 9
-
-
-
00:47.693
10
Kolo 10
-
-
-
00:47.518
11
Kolo 11
-
-
-
00:47.524
12
Kolo 12
-
-
-
00:47.619
13
Kolo 13
-
-
-
00:48.107
14
Návrat do depa
Zavřít
#2 / 6
Share
2 .
Benas Damoševičius
Top Speed
70 km/h
Nejlepší čas:
00:40.726
PLYTINES KARTODROMAS
Vaikiškas
Max G:
1.3
06/11/2023
V 13:20 h
Výsledky
1
st place
Oskaras Guoga MINI
00:46.371
11.06.2023
2
.
Benas Damoševičius
00:40.726
11.06.2023
3
.
Herkus Abromavičius
00:46.726
11.06.2023
Pos
Jezdec
Motokára
Kola
rozdíl
rozestup
Nejrychlejší kolo
1
Oskaras Guoga MINI
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
Vedoucí
-
00:46.371
2
Benas Damoševičius
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
00.663
00.663
00:40.726
3
Herkus Abromavičius
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
06.228
05.565
00:46.726
4
dovydas byckovskis
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
06.555
00.327
00:40.458
5
Emilija Karaleviciute
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
07.513
00.958
00:41.957
6
Vladislav Vilkickij
11 Kola - Vaikiškas
Vaikiškas
11
38.980
31.467
00:43.545
Kolo
S1
S2
S3
Čas
1
Kolo 1
-
-
-
00:40.726
2
Kolo 2
-
-
-
00:47.754
3
Kolo 3
-
-
-
00:46.964
4
Kolo 4
-
-
-
00:46.605
5
Kolo 5
-
-
-
00:47.522
6
Kolo 6
-
-
-
00:47.489
7
Kolo 7
-
-
-
00:46.637
8
Kolo 8
-
-
-
00:46.727
9
Kolo 9
-
-
-
00:46.683
10
Kolo 10
-
-
-
00:46.740
11
Návrat do depa
Zavřít